MISTROVSTVÍ SVĚTA BOTN 2018 ITÁLIE SANTA SEVERA

1. den BOTNu

Jako první se v malé aréně utkal náš nováček Jan Šebesta v kategorii meč a štít. Bohužel ve všech svých bojích podlehl zkušenějším bojovníkům. Pavla Markupová nastoupila do kategorie dlouhý meč. V základní skupině všechny své soupeřky porazila, ale následně podlehla bojovnicím z Polska a Ukrajiny a umístila se na celkovém 4. místě. Pražská Holota porazila Argentinu 2:1, Holandsko 2:1, prohrála s Polskem 0:2 a Ruskem 0:2, což by mělo stačit na postup ze základní skupiny. Do disciplíny dlouhý meč dnes nastoupil také Štěpán Hodr. V základní skupině porazil Australana a Kanaďana a s bojovníkem z Usa prohrál. Po postupu ze základní skupiny na něj čekal celkový vítěz a legenda Hmb Sergej Ukolov, který ho porazil. Štěpán se tak umístil na sdíleném 5. až 8. místě. V královské disciplíně 21 v 21 Češi porazili 2:1 Itálii a 2:1 Německo. S Ukrajinou, Francií a Anglií prohráli 0:2. Podle všech předpokladů by to mohlo stačit na postup ze skupiny. Boje se bohužel neobešli bez zranění a všem našim bojovníkům přejeme co nejrychlejší uzdravení.

2. den BOTNu
Václav Sokol nastoupil do základní skupiny profightu v kategorii heavyweight. Svou skupinu, ve které měl Mexičana a Španela bez jedine porážky vyhrál a postupuje dál. Kristýně Švehlové se v polearmu tolik nedařilo. Ačkoli porazila Novozélanďanku a nad Polkou získala technical win, ze skupiny nepostoupila. Zkušenější Ruska a Argentinka ji porazily. V kategorii meč a puklíř Václav Sokol vyhrál s Brazilcem, ale podlehl Němci a Ukrajinci, ze skupiny tak nepostoupil. Anežce se vedlo o něco lépe. Prohrála s Kanaďankou a Ukrajinkou. Nad Australankou získala technical win a Mexičanku porazila. V play off se střela s Holanďankou, která ji bohužel porazila. Trollové ve své skupině prohráli pouze s Francií 1 a po výhře nad Holandskem, Usa a Polskem postupují do dalších bojů z 2. místa. Zítra nás od 9:00 čekají boje žen 5v5 a od 15:00 bude play off mužských 5v5.

3. den BOTNu

Prague Vixens po dvou prohrách a třech výhrách postupují ze základní skupiny do zítřejšího play off, které bude začínat v 15:30. Václav v profightu celkem těsně prohrál s Moldavcem (vítězem ruských eliminací) v konečném skóre 14:18 a zítra ho od 11:00 čeká souboj o 3. místo. Trollové v play off porazili po třech kolech Kanadu, ale jejich cestu na BOTNu ukončili Dánové. Václav Sokol Sokol podlehl svému ukrajinskému soupeři a umístil se tak na celkovém čtvrtém místě v kategorii heavyweight.

Videa z nistrovství světa zde:
https://www.youtube.com/playlist?list=PL4yesxZGnEAlcBOFTqtbXi69sSLSVoUKo

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *