Turnaj Prague Falchion nabídl opravdu zajímavé boje již v základních skupinách. Po tvrdých soubojích se ze skupiny A podařilo postoupit favoritovi turnaje, ruskému týmu Old Friends, z prvního místa. Druhé postupové místo brali polští KSR, třetí MFC Slezsko a poslední postupovou pozici vybojovali Lwy Lublin z Polska. Naše Pražská Holota bohužel obsadila pátou nepostupovou pozici. Za nimi se umístil další polský tým Sierotky.
Papírově silnější skupina B přinesla opravdu ostré střety. Pražští Trollové se neuvěřitelně vyhecovali a podařilo se jim ze základní skupiny postoupit z prvního místa. Nechali za sebou opravdu silné týmy Taurus (UA), Russsian National Team Junior a BSK. Dánský tým BSK však musel vzhledem k četným zraněním učinit těžké rozhodnutí a z turnaje odstoupit. To otevřelo dveře do playoff dalšímu českému týmu – MFC Vysočina. Poslední ve skupině skončil německý tým Buhurtwurzen.
V prvním kole playoff se Trollové utkali s Lwy Lublin, které porazili. V boji o finálové pozice se potkali opět s ukrajinským Taurusem, který je tentokrát dokázal po napínavých třech kolech porazit. Na Trolly tak čekal boj o třetí a čtvrté místo. V tomto boji se opět střetli s Ruským národním juniorským týmem, který byl, vzhledem k tomu, že se ruské týmy rozhodli vzájemně nebojovat a vynechat tak jeden boj, odpočinutější. Trollové i přesto předvedli odhodlání a dali do boje vše. Na třetí místo to však nestačilo a ruskému týmu nakonec podlehli. O první příčky se pak utkal druhý ruský tým Old Friends a ukrajinský Taurus. Boje v podání těchto favoritů turnaje přinesly neskutečnou podívanou na světové úrovni. První místo vybojovali Old Friends, Taurus skončil nakonec druhý.

I ženské boje přinesly adrenalinovou podívanou. První příčku suverénně brala ruská Katyusha, další pozice však nebyly vůbec jednoznačné. Kvůli shodnému počtu vyhraných bojů dolšlo tedy ke sčítání bodů. To určilo, že se na čvtrtém místě umístil tým Blood Griffins. O druhé a třetí místě však stále nebylo rozhodnuto. Prague Vixens i KSR měly bodovou shodu a tak je čekal rematch, který dopadl lépe pro polsko-izraelský tým KSR. Vixens si i tak vybojovaly úžásné třetí místo. Všem našim bojovníkům gratulujeme a děkujeme fanouškům za vytvoření skvělé atmosféry.

Kategorie: Nezařazené

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *