IMG_5221

Úspěchy

ÚSPĚCHY KLUBU A  AKCE, KTERÝCH JSME SE ÚČASTNILI:

2017:
Únor:
• PL –  Štětín – 2. místo

Leden:
• PL –  Varšava – smíšený tým Trollů a Holoty
• CZ – Eliminační turnaj o postup na bitvu národů 2017 v Jesenici u Prahy

2016:
Prosinec:
• RU – Dynamo cup – Historicky 1. účast ČR týmu – Trollové – pohár pro nejlepšího nováčka roku, sdílené 12./13. místo z 36 týmů

Říjen:
• CZ – Dvůr Pecínov – promo akce klubu
• CZ – Ostrava – 1. eliminace na Mistrovství světa BOTN 2017, Trollové 1. místo

Září:

• CZ – Destruction derby Masečín – promo akce klubu
• D – Norimberk – Trollové 1. místo
• D – Norimberk – WMFC First class, Michal Harapes 4. místo
• CZ – Dětský den na suchdole – promo akce klubu
• CZ – Pohár města Jemnice – Trollové 1. místo, Holota 4. místo, Michal Harapes 2. místo

Srpen:
• PL – Orzesze – Trollové 2. místo
• D – Ochsenfurt – Holota 4. místo

Červenec:
• CZ – Euro Bike fest – promo akce klubu
• AU -Kaprun 3 countries cup – Michal Harapes 2. místo

Červen:
• CZ – Knifest Masečín – promo akce klubu
• EST – Tallin –  účast smíšeného týmu Trollové + Holota

Květen:
• CZ – Mistrovství světa Bitva národů, Trollové 26. místo, 21vs21 ČR 6. místo
• CZ – Noc válečníků –  Promo klubu

Duben:
• CZ – Eliminace žen pro BOTN 2016 – Pavla Markupová 1. místo
• CZ – Bitva Libušín – Doprovodný program akce, turnaj a promo akce klubu, klubové eliminace – Pořádá SKSKB Praha. Trollové 1. místo, Michal Harapes 1. místo

Březen:
• PL – polská liga válek rytířských Krakow – Trollové

Únor:
• D – RISE OF THE KNIGHTS – Bernau, Trollové 4. – 6. místo

Leden:
• CZ – Eliminační turnaj o postup na bitvu národů v Jemnici 2016 – Trollové 1. místo

2015:

Říjen:
• CZ – Ostrava – 1. eliminace na Mistrovství světa BOTN 2016,  Trollové 3. místo

Září:
• D – Ochsenfurt – smíšený tým 2. místo, Jakub Musílek 2. místo
• CZ – Destruction derby Masečín – promo akce klubu
• D – Norimberk – Trollové 2. místo, Pavla Markupová 2. místo
• CZ – Dětský den na suchdole – promo akce klubu
• CZ – Pohár města Jemnice, Trollové 1. místo

Srpen:
• SK – Krásná horka – Trollové 3. místo
• CZ – Horní Jiřetín – promo akce klubu
• PL – Orzesze – Trollové 2. místo

Červenec:
• CZ – Euro Bike fest – promo akce klubu
• AU – 2nd Austriacup Linz – Trollové 3. místo, Pavla Markupová 1. místo

Červen:
• CZ – Knifest Masečín – promo akce klubu

Květen:
• CZ – Mistrovství světa Bitva národů – Trollové 22. místo
• AU – 1st Austriacup v Hainburgu – Trollové 3. místo, Michal Harapes 2. místo

Duben:
• CZ – Bitva Libušín – Doprovodný program akce, turnaj a promo akce klubu, klubové eliminace – Pořádá Sportovní klub středověkého kontaktního boje Praha

Únor:
• D – RISE OF THE KNIGHTS – Bernau – Trollové
• CZ – PRAŽSKÝ FALCHION 2015 – Trollové 5. – 7. místo, Umpalumpové 9. místo, Tvoje máma 14. – 16. místo – Pořádá Sportovní klub středověkého kontaktního boje Praha

Leden:
• CZ  – Eliminační turnaj o postup na bitvu národů v Jemnici 2015 – Trollové 1. místo

2014:

17. místo na Bitvě Národů 2014
1.  místo v Národních Eliminacích 2014
3. místo Turnaj za Krále a Vlast 2014

2013:

1. místo Linz 2013
2. místo Turnaj v Norimberku 2013
1. místo Krásná Hórka – Za Krále a Vlast
22. – 25. místo Bitva národů 2013

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>