Times and Epochs – Moskva 2017

     

Naši borci reprezentovali náš klub v profightu na turnaji v rámci festivalu Times and Epochs. Lukáš Halk Jeřábek nastoupil do svého profightu jako první v sobotu 10. června, jeho soupeřem byl Vitaly Grizlov. Druhý den, v neděli 11. června se na turnaji představil kapitán klubu Jan Burgerstein a to hned ve dvou disciplínách. Ve 12.00 místního času nastoupil do duelu polearmu a ve 21:00 se ve svém profightu střetl se Sergeyem Ukolovem. Jako další nás jel reprezentovat Daniel Dufek.

Lukáš Halk Jeřábek ve svém profightu proti ruské hvězdě Grizlovovi bohužel prohrál. I tak náš klub reprezentoval se ctí a soupeři vzdoroval. Duel však nakonec ve 2. kole rozhodlo technické K.O. v neprospěch našeho borce.

Jan Burgerstein Odbojoval první část polearmu. Po jednom vítězství a třech prohrách musel z této kategorie z technických a organizačních důvodů odstoupit.  V další části svůj zápas s Ukolovem po náročných třech kolech prohrál.

Daniel Dufek svého soupeře Antona Buzurnyho z Moskvy nešetřil a hned po dvou kolech rozhodl celý profight ve svůj prospěch. Anton po druhém kole z profightu odstoupil a uznal tak Danovu jednoznačnou převahu. Gratulujeme!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *