Dynamo Cup 2018 (Moskva)

Po naprosto skvělých výkonech Trollové s přehledem vyhráli svou základní skupinu. Podařilo se jim porazit všechny ruské týmy a automaticky tak postoupili do osmifinále. Tam narazili na běloruský tým Siebry, kterému bohužel podlehli.

Vixens bojovaly o postup ze základní skupiny. Bohužel silnějším týmům NSK (RU) a Iskra (BAYARD RU+IL) holky podlehly a i přes vítězství nad týmem WILD FURY (RU+KZ+EST) ze základní skupiny nepostoupily.

V Donjon cupu Hára narazil také na velmi těžké soupeře, utkal se s Michaelemem Morgulisem (IL) a Arkadiuszem Przybylokem (PL), oba tito soupeři však byli nad jeho síly.

Odpoledne do svých dalších bojů nastoupili Trollové. Tentokrát se po boku týmu Western Tower účastnili kategorie 12 v 12. Nastupovali pod názvem FURY ROAD a v turnaji se jim celkem dařilo. Jejich postup však ukončil ruský tým Bayard, který skončil na celkovém čtvrtém místě. Všem našim borcům gratulujeme, protože předvedli opravdu perfektní výkony a dokázali být na tomto prestižním a tvrdém turnaji svým soupeřům rovnocenými protivníky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *